Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


Turniej Piłkarski w Kozłowie


Tradycyjnie już po raz piąty został zorganizowany Gminny Turniej Piłkarski o Puchar Jesieni pod patronatem wójta gminy Sorkwity Józefa Maciejewskiego.

Sobota 6 października to piękny słoneczny dzień, kolorowe liście wokół zielonej murawy boiska piłkarskiego w Kozłowie. W takiej scenerii walczyły 4 zespoły systemem ,,każdy z każdym’’. O zwycięstwie decydowała suma punktów.

Od pierwszego gwizdka trwała twarda sportowa rywalizacja. Piękne akcje, indywidualne popisy, jeszcze piękniejsze bramki. To niezwykle udane sobotnie popołudnie. W przerwach na zawodników czekały napoje, oraz pieczona kiełbaska. W końcowej rywalizacji zwyciężył zespół ,,Start Kozłowo’’, drugie miejsce Rybno, trzecie miejsce Rozogi, czwarte młodzi z Kozłowa.

Wszystkie zespoły otrzymały nagrodę rzeczową, medale i puchary dla zwycięzców. Tradycyjnie były podziękowania i wspólne zdjęcia. Pomysłodawcą i organizatorem tej  pięknej imprezy jest pani Iwona Kropiwnicka, która i tym razem ufundowała nagrody, czuwała nad przebiegiem.

Dziękujemy sołtysowi Marianowi  Banachowi za logistyczne przygotowanie ogniska, panu Arkadiuszowi Cichemu za sędziowanie spotkań, oraz wójtowi gminy Sorkwity Józefowi Maciejewskiemu za puchary i medale, które osobiście wręczył.

 

Do zobaczenia za rok na VI Turnieju Piłkarskim Organizacji i Stowarzyszeń Gminy Sorkwity.

 

Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity