Kontrast: Czcionka:A A A




Aktualności


XXXVII Konkurs Recytatorski "Spotkania z Poezją"


26 marca Gminny Ośrodek Kultury przywitał uczestników XXXVII Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z Poezją” na eliminacjach gminnych. Na godz. 10.00 przybyli uczniowie szkół  Choszczewa, Warpun, Kozłowa i Sorkwit.

Komisja w składzie: przewodnicząca Hanna Szymborska oraz członkinie Barbara Zmitrowicz-Wiszniewska i Grażyna Turek dokonała oceny 34 uczniów w trzech kategoriach wiekowych. Długo trwały narady o wyłonienie pierwszych trzech osób w tych grupach, które będą nas reprezentować na przeglądzie powiatowym.

Wręczenie dyplomów i nagród to miły punkt konkursu.

Wszystkim finalistom życzymy dalszych sukcesów w kolejnych eliminacjach. Składamy podziękowanie opiekunom za zorganizowanie transportu i opiekę.

Słowa podziękowania dla niezawodnych jurorów.

 

 

 

Sorkwity, dnia 26.03.2019 r.

 

PROTOKÓŁ

z XXXVII Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z Poezją”

Eliminacje Gminne


Komisja w składzie:

  1. Hanna Szymborska – przewodnicząca komisji
  2. Barbara Zmitrowicz - Wiszniewska – członek komisji
  3. Grażyna Turek – członek komisji

 

Przyznała następujące miejsca w kategoriach:

 

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. I-III:

  1. Julia Gutowska - Sz. P. im. Janusza Korczaka w Sorkwitach kl. I
  2. Krzysztof Kopaniec   -Sz. P. im. Janusza Korczaka w Sorkwitach kl. II
  3. Oliwier Siwek -Sz.P. w Choszczewie kl.I

Wyróżnienie: Wiktoria Skillandat -Sz.P. w Kozłowie z siedzibą w Rybnie kl. II

Wyróżnienie: Amelia Kordek -Sz.P.im. Ireny Sendlerowej w Warpunach z siedzibą w Zyndakach

Wyróżnienie: Kinga Sobczyk -Sz. P. w Choszczewie kl. III

 

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. IV - VI:

  1. Natalia Bałdyga- Sz.P. w Kozłowie z siedzibą w Rybnie kl. V
  2. Kornelia Jasiecka -Sz.P. w Choszczewie kl.V
  3. Róża Bassil - Sz. P. im. Janusza Korczaka w Sorkwitach  kl. IV

Wyróżnienie: Kacper Schirsching - Sz. P. im. Janusza Korczaka w Sorkwitach kl. IV

Wyróżnienie: Janusz Trzciński - Sz.P. w Kozłowie z siedzibą w Rybnie kl. V

 

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. VII-VIII i III Gimnazjum:

 

  1. Klaudia Żółtowska  Sz. P. w Kozłowie z siedzibą w Rybnie kl. VIII
  2. Hanna Siwicka Sz. P. im. Ireny Sendlerowej w Warpunach z siedzibą w Zyndakach kl. VIII
  3. Agata Nalazek  Sz. P. w Kozłowie z siedzibą w Rybnie kl. VII

 

Uczestnicy konkursu, którzy zostali wytypowani do udziału w Eliminacjach Powiatowych:

 

Kat. I -III

  1. Julia Gutowska Sz. P. im. Janusza Korczaka w Sorkwitach kl. I
  2. Krzysztof Kopaniec Sz. P. im. Janusza Korczaka w Sorkwitach kl. II
  3. Oliwier Siwek - Sz. P. w Choszczewie kl. I

 

Kat. IV - VI

 

  1. Natalia Bałdyga  Sz.P. w Kozłowie z siedzibą w Rybnie kl. V
  2. Kornelia Jasiecka  Sz.P. w Choszczewie kl. V
  3. Róża Bassil  Sz. P. im. Janusza Korczaka w Sorkwitach  kl. IV

 

Kat. VII – VIII i III Gimnazjum

 

  1. Klaudia Żółtowska  Sz.  P. w Kozłowie z siedzibą w Rybnie kl. VIII
  2. Hanna Siwicka Sz. P. im. Ireny Sendlerowej w Warpunach z siedzibą w Zyndakach kl. VIII
  3. Agata Nalazek  Sz. P. w Kozłowie z siedzibą w Rybnie kl. VIII

 

 









Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity