Kontrast: Czcionka:A A A




Aktualności


Rozstrzygnięcie konkursu na ,,Palmy i Pisanki''


W dniu 16 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sorkwitach odbyło się posiedzenie komisji konkursowej na ,,Palmy i Pisanki''. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Laureatów konkursu zapraszamy w dniu 17 kwietnia o godz. 11.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Sorkwitach na uroczyste wręczenie nagród. Poniżej zamieszczamy protokół z posiedzenia komisji konkursowej.

 

PROTOKÓŁ

Z KONKURSU NA PALMY I PISANKI WIELKANOCNE

 

Dnia 16.04.2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Sorkwitach komisja w składzie:

1. Hanna Szymborska– przewodnicząca komisji
2. Alicja Witowicz – członek komisji
3. Magdalena Bassil – członek komisji
dokonała oceny prac dostarczonych na konkurs.

 

Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac.
Komisja wybrała i oceniła najciekawsze i najbardziej pracochłonne prace, postanowiła przyznać:

 

ZA PALMY

 

Przedszkola:

I miejsce – Oddział Przedszkolny w Kozłowie z/s w Rybnie
II miejsce – Niepubliczne Przedszkole ,,Słoneczko’’w Sorkwitach
III miejsce- Oddział Przedszkony w Choszczewie

 

Szkoła Podstawowa kl. I-III:

I miejsce – Sylwia Kaczmarska- SP Choszczewo
II miejsce – Roksana Schmidt- SP Choszczewo
III miejsce – Nadia Smolarek-SP Choszczewo

 

Szkoła Podstawowa klasa IV-VI :

I miejsce – Roksana Król – SP Choszczewo
II miejsce - Julia Nadrowska – SP Kozłowo z/s w Rybnie
III miejsce – Amelia Różańska – SP Sorkwity
Wyróżnienie- Szymon Lisek – SP Choszczewo
Wyróżnienie- Natalia Bałdyga - – SP Kozłowo z/s w Rybnie
Wyróżnienie- Aleksander Stachański - SP Choszczewo

 

Kl. VII-VIII i Gimnazjum

I miejsce – Maja Woźniel – SP w Warpunach z/s w Zyndakach
I miejsce- Amelia Ślęzak - SP w Warpunach z/s w Zyndakach
II miejsce – Jakub Wierzbicki - SP Choszczewo
III miejsce – Paulina Żur - – SP w Warpunach z/s w Zyndakach
Wyróżnienie- Daria Pokorska - – SP Kozłowo z/s w Rybnie
Wyróżnienie- Julia Zembowska - SP Choszczewo
Wyróżnienie- Klaudia Żółtowska - SP Kozłowo z/s w Rybnie


ZA PISANKI

 

Przedszkola:

I miejsce – Oddział Przedszkolny w Choszczewie
II miejsce – Oddział Przedszkolny w Kozłowie z/s w Rybnie
III miejsce – Niepubliczne Przedszkole ,,Słoneczko’’w Rozogach
Wyróżnienie- Sebastian Świniarski - - SP Choszczewo

 

Szkoła Podstawowa , kl. I-III:

I miejsce – Jakub Panuś - SP Kozłowo z/s w Rybnie
II miejsce – Marcysia Jaskulska - SP Sorkwity
III miejsce – Norbert Przybyłek - SP Choszczewo
Wyróżnienie – Ksawery Łuczak - SP Choszczewo
Wyróżnienie- Natalia Skillandat - SP Kozłowo z/s w Rybnie
Wyróżnienie – Maja Rogińska – SP Sorkwity

 

Szkoła Podstawowa , kl. IV-VI:

I miejsce – Szymon Lisek - SP Choszczewo
II miejsce – Weronika Łuczak - SP Choszczewo
III miejsce – Aleksander Stachański - SP Choszczewo
Wyróżnienie – Paskal Kostros - SP Choszczewo
Wyróżnienie – Oliwia Parzych - SP Sorkwity

 

 









Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity