Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


Turniej Piłkarski w Kozłowie


1 maja to tradycyjnie ,,ŚWIĘTO PRACY’’, to czas pikników, plenerowych, imprez, zabaw. Tak było w gościnnym Kozłowie, gdzie wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sorkwitach zorganizowano Wiosenny Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Sorkwity.

Do turnieju przystąpiło 7 drużyn: Rozogi, 2 zespoły z Rybna, Kozłowo, Mojtyny, Pustniki, Sorkwity. Dopisała publiczność i piękna słoneczna pogoda.

Od godz. 11.00 można było podziwiać niezwykłą walkę, piękne akcje, efektowne bramki. Walka czasami była ostra, sędzia miał pełne ręce roboty. Gospodarze przygotowali poczęstunek dla zawodników i licznych kibiców. Gorące i zimne napoje, swojskie wypieki, pyszny chleb ze smalcem i ogórkiem oraz specjalności z grilla. Była tradycyjna grochówka i wiele kulinarnych niespodzianek.

Na boisku trwała nieustanna walka system ,,każdy z każdym’’ dawał szansę  poznania się nawzajem i walkę o każdy punkt.

W końcowej rywalizacji Puchar Wójta Gminy Sorkwity jako zwycięzcy wznieśli zawodnicy z Mojtyn. Drugie miejsce - Sorkwity, trzecie miejsce - Rybno.

Puchary i medale oraz dyplomy wręczył Wójt Gminy Sorkwity Józef Maciejewski razem z panią sołtys Beatą Gut, radnym Marcinem Krysiakiem, oraz twórcą niegdyś znanego klubu START KOZŁOWO panią Iwoną Trzcińską.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tej pięknej imprezy. Już dziś zapraszamy na Jesienny Turniej Piłkarski do Kozłowa.

 

Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity