Kontrast: Czcionka:A A A

Aktualności

Fala to świętość

Fala to świętość, Fala to duma, Fala to radość i przyszłość, to cytat z podziękowań tegorocznych obchodów zakończenia sezonu piłkarskiego. Ja dodałbym Fala to fenomen, który trzy lata temu 15 sierpnia zjednoczył całe Warpuny, fala to integracja.

Ten klub ma piękne tradycje. Powstał w 1966 jego specjalnością była siatkówka, tenis stołowy. Po krótkiej przerwie spowodowanej zmianami politycznymi reaktywowano go ponownie. Dziś mecze oglądają całe rodziny do klubu pukają coraz młodsi zawodnicy.

Sezon 2013/2014 był udany młoda drużyna nabiera doświadczenia, młodzi zawodnicy umiejętności.
Podczas sobotniego spotkania, którego pierwszym punktem był mecz starej Fali z młodą , wynik remisowy 7:7 został (wydrukowany) ustanowiony w  ostatniej minucie spotkania.

Jego druga część to spotkanie sympatyków oraz wszystkich zawodników w świetlicy sołeckiej.    Wręczono podziękowania nie zabrakło przy tym wzruszeń. Wspomnienia i plany na przyszłość to tematy przy dobrej muzyce, pieczonych kiełbaskach i innych niespodziankach.

My życzymy dla Fali Warpuny awansu, sponsorów, by dalej się rozwijała i wychowywała dalsze pokolenia.