Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


Piknik Rodzinny "Pożegnanie lata" w Sorkwitach
Niedziela 27 wrzesień ,,Pożegnanie lata " w Sorkwitach.

Zabawa zorganizowana dla najmłodszych mieszkańców. Pomimo zmiennej pogody i prawdziwego wysypu borowików frekwencja dopisała.

Dużo zabawy, konkursów z nagrodami. Główną atrakcją były odwiedziny ,,Sierżanta Bobra"     z Komendy Wojewódzkiej Policji  w Olsztynie, który włączył się do zabawy z dziećmi,  oraz szukanie skarbów jesieni ukrytych na plaży. Szczęśliwi odkrywcy ukrytych skarbów zostali nagrodzeni drobnymi upominkami przez Wójta Gminy Sorkwity Józefa Maciejewskiego. Swoją obecnością uczestników imprezy zaszczycił  Radny Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego  Pan Stanisław  Bułajewski,  który też włączył się do wspólnej zabawy, podczas konkursów najlepsze wyniki osiągnął w  kręceniu ,,hola-hoop".

Organizatorzy zadbali o napoje, słodycze i tradycyjną kiełbaskę z ogniska. Było miło, wesoło, radośnie. Słowa uznania dla  Rady Sołeckiej Sołectwa Sorkwity za pomoc w organizacji,  oraz podziękowanie dla sponsorów tej imprezy: Danuty Kozak-Ławińskiej, Marioli Plichta, Małgorzaty Rzekanowskiej, Ewie i Jerzemu Kopaniec, Annie i Piotrowi Kaczmarek ,,Piekarnia Sorkwity”.Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity