Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


Bal Karnawałowy w Przedszkolu,,Słoneczko" w Rozogach
Karnawał to okres balów i zabaw nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci. Dla naszych milusińskich bal karnawałowy to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Tegoroczny bal odbył się 12 stycznia w Przedszkolu SŁONECZKO w Rozogach ,,Bal w Stumilowym Lesie” inspirowany bajką o najsłynniejszym misiu Kubusiu Puchatku. Wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły, bo skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw przedszkolaki oraz ich rodzice mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w foto-budce, która była dodatkową atrakcją. To była wspaniała zabawa, niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia. Przedszkolaków odwiedził również Mikołaj z worem prezentów dla każdego.

Dzieci świetnie się bawiły, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańców. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość i uśmiech na buziach naszych pociech.

Bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

Dyrekcja Przedszkola pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do wspaniałej zabawy podczas balu karnawałowego. Dziękuję rodzicom za zaangażowanie się w nasz bal, podziękowanie Komitetowi Rodzicielskiemu, który czuwał nad cała organizacją zabawy, personelowi placówki, oraz naszemu wspaniałemu fotografowi bez którego nie byłoby pamiątkowych zdjęć Panu Piotrowi Florkowskiemu!!!!

 

Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity