Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


Festyn - Dni Rodziny

Dnia 11.06.2016 roku w Rybnie odbył się festyn zorganizowany przez społeczność Szkoły Podstawowej w Kozłowie. Uczniowie naszej szkoły przygotowali przedstawienie w języku angielskim pt. Red Ridding Hood. Po przedstawieniu przedszkolaki zaśpiewały piosenki w języku polskim i angielskim i wyrecytowały wierszyki dla mam i tatusiów. Część artystyczną zakończyli uczniowie klas I-III wyśpiewując swoim rodzicom przepiękne i wzruszające podziękowania. Po części artystycznej przyszedł czas na zabawy i konkursy dla dzieci. Było malowanie twarzy, robienie latawców, ogromne bańki mydlane oraz ćwiczenia z chustą animacyjną. Pani Małgorzata Duszak - instruktorka tańca współczesnego - poderwała do tańca dzieci i rodziców przygotowując ciekawą animację taneczną.

Niezwykle interesujący okazał się także pokaz Straży Pożarnej z Rybna oraz przygotowane przez strażaków konkursy i zabawy dla dzieci.

Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, w której główną wygraną był tablet.

Na miejscu można było kupić watę cukrową, gofry, frytki, kiełbaski z grilla oraz kawę i ciasto.

Wieczorem przyszedł czas na zabawę dla rodziców, która to zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Miło było nam gościć pana wójta Józefa Maciejewskiego, dyrektora GOK-u w Sorkwitach pana Wojciecha Gniadego, panią radną Marylę Kordal oraz sołtysa wsi Kozłowo pana Mariana Banacha. Dzięki zaangażowaniu rodziców oraz radnych - p. Iwony Kaczmarczyk i p. Zygmunta Dudy, nasze ”Dni Rodziny” obfitowały w wiele atrakcji i pozwoliły na wspólne, miłe spędzenie czasu.

Rada Rodziców pragnie podziękować sponsorom: Staroście mrągowskiemu - panu Antoniemu Karasiowi, panu Marcinowi Piwowarczykowi i firmie Mlekpol, panu Stanisławowi Bułajewskiemu oraz panu Piotrowi Cupiał.

Serdeczne podziękowania dla OSP w Rybnie za pomoc przy realizacji naszej inicjatywy.Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity