Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


GOPS na dożynkach w Choszczewie


W niedzielę 11 września bieżącego roku w miejscowości Choszczewo odbyły się Gminne Dożynki. Nie mogło na nich zabraknąć Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sorkwitach, który przeprowadził konkurs plastyczny, malowanie twarzy, zagadki dla najmłodszych oraz profilaktyczne pytania dla dorosłych.

Najmłodsi uczestnicy dożynek mogli skorzystać z różnorodnej oferty zajęć animacyjnych jakie przygotowane były dla nich przez GOPS w strefie malucha.  Jak zawsze oblegane było stoisko gdzie były malowane twarze. Dzieci najczęściej prosiły o namalowanie na buziach wizerunku motylka oraz pieska.

Dożynki to także okazja do promocji Ośrodka oraz bliższego zapoznania się z jego ofertą. Pracownicy chętnie odpowiadali na każde pytania.  Dziękujemy, że Państwo tak licznie odwiedzili nasze stoisko. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych akcjach organizowanych przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sorkwitach.

 

Pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność za życzliwy gest i wsparcie finansowe i rzeczowe, dzięki któremu mogliśmy zorganizować atrakcyjnie spędzony czas z dziećmi podczas Gminnych Dożynek w Choszczewie.

Kierownik oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sorkwitach składają podziękowania dla:

- Banku Spółdzielczego w Mikołajkach

- Panu Jarosławowi Archackiemu

- Pani Annie Kaczmarczyk  -  Piekarnia/ cukiernia w Sorkwitach

- Nadleśnictwa StrzałowoMenu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity