Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


Pasowanie na przedszkolaka w Warpunach


 

 

W dniu 14.10.2016 r. o godz.15.30 w Niepublicznym Przedszkolu „Krasnale” w oddziale w Warpunach przy ul. Wolności 3, odbyło się uroczyste „Pasowanie na Starszaka-Przedszkolaka”.

Dzieci z grupy „Smerfy”, w ilości 20 dzieci - przystąpiło do uroczystych otrzęsin. Pani dyrektor - Agnieszka Czamara powitała wójta gminy Sorkwity Józefa Maciejewskiego, licznie przybyłych rodziców, bliskich naszych wychowanków oraz zaproszonych gości.

Wójt gminy Sorkwity Józef Maciejewski wręczył list okolicznościowy pani dyrektor Agnieszce Czamara oraz złożył życzenia wszystkim pracownikom z okazji Dnia Edukacji.

Przedszkolacy, zanim przystąpili do uroczystego pasowania, zaprezentowały swój talent artystyczny recytując wiersze, śpiewając piosenki. Stroną artystyczną zajęła się wychowawczyni pani Marta Zembowska. Serdecznie paniom dziękujemy za wspaniałe przeżycia wizualne.

Główną część pasowania przeprowadziła pani dyrektor Agnieszka Czamara wraz z wójtem gminy Sorkwity Józefem Maciejewskim, odczytując słowa przysięgi przedszkolaków. Po uroczystym zaprzysiężeniu, dzieci, wielkim ołówkiem zostały zaprzysiężone na prawdziwych starszaków. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody od przedszkola oraz od pana wójta.

Gorące podziękowania składamy rodzicom, za tak liczne przybycie i aktywne przygotowanie uroczystości, poczęstunku i za wszelki wkład włożony w przygotowanie pasowania. Dziękujemy również panu wójtowi, że wsparł podarunkami naszych przedszkolaków. Nasze panie nauczycielki również zasługują na słowa uznania i podziękowania za miłe wrażenia i ogrom pracy włożonej w przygotowanie pasowania.

 

Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity