Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


III Turniej Piłki Nożnej Organizacji i Stowarzyszeń Gminy Sorkwity
Dnia 30.10.2016 r. w Kozłowie w ramach realizacji zadania publicznego Gminy Sorkwity, pod nazwą „Wspieranie i Upowszechnianie Kultury Fizycznej i Sportu”, odbył się już po raz III Turniej Organizacji i Stowarzyszeń w piłkę nożną organizowany przez GKS LZS Start Kozłowo.

Jak co roku spotkaliśmy się w październiku na boisku w Kozłowie. W tegorocznym turnieju udział wzięły trzy drużyny, co gwarantowało wszystkim miejsce na podium. Jednak do ostatniego meczu nic nie było przesądzone, a zaangażowanie i walka o I miejsce tylko potęgowały sportowe emocje towarzyszące rozgrywkom. Ostatecznie I miejsce zajęła drużyna Pustniki 1, II miejsce Kozłowo, III miejsce Pustniki 2. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Mateusz Zuzelski, najlepszym bramkarzem natomiast Paweł Raj.

Wszyscy uczestnicy mogli liczyć na nagrody i trofea sportowe ufundowane przez organizatorów turnieju, natomiast Wójt Gminy Sorkwity dodatkowo przekazał nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju. Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Sorkwitach dziękujemy za pyszną grochówkę.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju. Zapraszamy już za rok, tym razem w miesiącu lipcu.


Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity