Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


Bal Karnawałowy w Kozłowie
21 stycznia szkoła w Kozłowie przybrała odświętny wystrój. W tym dniu sołtys Kozłowa Marian Banach z radą sołecką i radną gminy Sorkwity Iwoną Kaczmarczyk, zorganizował zabawę karnawałową dla najmłodszych mieszkańców tego uroczego, aktywnego sołectwa.

Przybyło bardzo dużo dzieci , które zabawiały znane wróżki z Gminnego Ośrodka Kultury  w Sorkwitach. Były wspólne tańce, drobne konkursy był poczęstunek i ten punkt, na który najbardziej czekały wszystkie grzeczne dzieci. To wizyta świętego Mikołaja z workiem prezentów dla każdego dziecka. Słowa uznania dla organizatora Mariana Banacha, który przez aktywność na imprezach sołeckich zgromadził fundusze na to przedsięwzięcie. To miłe spotkanie uświetniło swą obecnością  wielu wśród, których był Wójt Gminy Sorkwity Józef Maciejewski.

Sołtys Marian Banach pragnie serdecznie podziękować  dyrekcji szkoły za współudział w organizacji Balu Karnawałowego dla dzieci. Panu Bogdanowi Kossakowskiemu, radnemu Rady Powiatu, za ufundowanie i wręczenie torby słodyczy oraz tym mieszkańcom sołectwa, którzy  przyczynili się do przygotowania poczęstunku w postaci przepysznych domowych wypieków.

 

Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity