Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


Gminny Dzień Kobiet

Tradycyjnie Dzień Kobiet w Gminie Sorkwity jest obchodzony bardzo uroczyście z poszanowaniem wszystkich uroczych pań (tylko urocze zamieszkują tę piękną krainę).

Stołówka Gimnazjum w tym dniu okazała się za mała. Trzeba było dostawić dodatkowe stoliki, krzesła. Na szczęście nie zabrakło kwiatów i drobnych upominków.

Wójt Gminy Sorkwity Józef Maciejewski w ciepłych, serdecznych słowach przywitał przybyłe Panie, złożył im życzenia, by każdy kolejny dzień w życiu był tak radosny i miły jak 8 marzec.

Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola ,,Słoneczko” w Rozogach swymi piosenkami, wierszami, tańcem były jak zawsze niezawodne.

Kolejna grupa to uczniowie SP w Sorkwitach z krótkim programem przypominającym jak ważną rolę w życiu codziennym odgrywają kobiety.

Na koniec swym tańcem oczarowała obecnych grupa młodzieży z Kozłowa.

Dla wszystkich ogromne brawa i słodycze były podziękowaniem za wzruszające chwile.

Krótka przerwa na poczęstunek: kawę, ciasto i ciepły posiłek, by uczestniczyć w kolejnych atrakcjach tego Święta.

Liczne konkursy z nagrodami cieszyły się jak zawsze dużym powodzeniem. Wesoła atmosfera udzieliła się wszystkim paniom. Było rodzinnie, nastrojowo.

Wszystkim dziękujemy za wspólne chwile. Sponsorom za okazaną pomoc.

Do zobaczenia za rok, a już w maju w Dniu Matki – w gościnnych Maradkach.

Organizatorzy dziękują dla niezawodnych sponsorów: Justyna i Janusz Kozłowscy, Anna i Piotr Kaczmarek – Piekarnia Sorkwity, Bogdan Kossakowski, Urszula Kijewska, Agnieszka Szapiel, Agnieszka Sienicka, Marzena Szczepańska, sołtys Barbara Kotlińska wraz z Radą Sołecką Sorkwity.

Podziękowania dla kucharek z Zespołu Szkół w Sorkwitach za pyszny strogonow, oraz dla pani dyrektor Zespołu Szkól w Sorkwitach Hanny Fereniec za piękną dekorację.Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity