Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


Moc atrakcji w Kozłowie


Już po raz czwarty w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Wspieranie i Upowszechnianie Kultury Fizycznej i Sportu” w gminie Sorkwity odbył się Turniej Organizacji i Stowarzyszeń Gminy Sorkwity w piłce nożnej. W tym roku impreza ta połączona była z festynem sołeckim na powitanie lata w Kozłowie.

 

W turnieju wzięło udział 6 drużyn z terenu gminy Sorkwity. Były to Old Boy Team Kozłowo, Trampkarz Kozłowo, FC Rybno, Rozogi, OSP Gizewo i Pustniki. Spora liczba uczestników spowodowała, że rywalizacja była zacięta, a przelotny deszcz nie ostudził zapału w ubieganiu się o tegoroczny puchar. Na podium znalazły się kolejno:

 

1 miejsce - Old Boy Team Kozłowo

2 miejsce - Pustniki

3 miejsce - FC Rybno

 

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale oraz piłkarskie nagrody. Drużyny, którym nie udało się tym razem stanąć na podium otrzymały nagrody pocieszenia. Organizatorzy wyróżnili również najlepszych bramkarzy: Piotra Sokołowskiego i Zbigniewa Zuzelskiego a najlepszymi strzelcami zostali Dawid Kaczyński i Szymon Kowalski.

 

Podczas imprezy prezes zarządu GKS LZS Start Kozłowo pani Iwona Kaczmarczyk wraz z wójtem Gminy Sorkwity Józefem Maciejewskim podziękowali wszystkim zawodnikom klubowym GKS LZS Start Kozłowo za udział w rozgrywkach Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2016/2017 i propagowanie postawy sportowej na terenie Gminy Sorkwity i poza nią, wręczając pamiątkowe medale.

 

Jeszcze gdy turniej trwał, najmłodsi uczestniczyli w licznych zabawach, konkursach z nagrodami, które  każdy z uczestników mógł wylosować. Również w loterii Rady Sołeckiej wylosować można było wiele niezwykłych prezentów od breloczka do telewizora tu  każdy los wygrywał.

Nie zabrakło zabezpieczenia logistycznego. Napoje, mała gastronomia niezwykła fasolka i grochówka wabiła zapachem licznie przybyłych uczestników.

Muzyka zachęcała do tańca, zabawa mimo przelotnych opadów trwała w najlepsze.

 

Brawo dla organizatorów tego niezwykłego dnia:

Pani radnej Iwony Kaczmarczyk

Sołtysa Mariana Banach

 

Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity