Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


Piknik Rodzinny w Burszewie


W sobotę 29 lipca malownicze sołectwo Burszewo powróciło na mapę organizacyjnych festynów rodzinnych.

Dzięki mobilizacji wszystkich mieszkańców ten dzień będzie na długo zapamiętany przez dzieci oraz starszych mieszkańców. Już  o godz. 14.00 plac przy świetlicy wypełnił się najmłodszymi mieszkańcami tego uroczego sołectwa.

Dużo wesołej zabawy, konkursów z nagrodami rywalizacji w zawodach.

Na spragnionych czekały zimne i gorące napoje, słodycze oraz pieczone kiełbaski. Jak zawsze w Burszewie dopisała frekwencja tak w dzieci jak i w dorosłych, którzy przy muzyce wspólnie bawili się razem prowadząc długie Polaków rozmowy. Cieszymy się, że znalazły się osoby, które inspirują do wspólnej zabawy, do integracji. Czekamy na jeszcze.

Mieszkańcy wsi Burszewo, organizatorzy  ,,Festynu Rodzinnego” dziękują sponsorom: Bogdanowi Kossakowskiemu, Dariuszowi Kopka, Annie i Piotrowi Kaczmarek - piekarnia w Sorkwitach, SM ,,MLEKPOL” Zakład Produkcji Mleczarskiej w Mrągowie, Mirosławowi Malewskiemu - PHU MAX w Biskupcu, ,,FRICKE” Maszyny Rolnicze w Mrągowie, Jarosławowi Ryms - ,,INSEKT POL” w Mrągowie, sklep rowerowy ,,Moto Bice” w Mrągowie, ,,FARMTRAC TRACTORS EUROPE” w Mrągowie, Januszowi Szmigiel firma PPHU FAN w Mrągowie, Grzegorzowi Suszyńskiemu - sklep obwoźny Pieckowo, Łukaszowi Dudkowskiemu  - sklep w Warpunach.

 

Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity