Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


W Kozarku Wielkim powstanie plac zabaw!


Gmina Sorkwity otrzymała dofinansowanie na urządzenie placu zabaw w Kozarku Wielkim w ramach konkursu „Małe Granty Sołeckie Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego w 2017 roku”. Spośród 92 samorządów aplikujących o przyznanie dofinansowania Gmina Sorkwity znalazła się w gronie 19 gmin, które otrzymały dotację. Urząd Marszałkowski przekazał samorządom gmin łącznie kwotę 150 tysięcy zł.

Dnia 3 listopada 2017 r. Wójt Gminy Sorkwity Józef Maciejewski wraz z Panią Skarbnik Anną Łuciuk i Panią Sołtys Niborka Agnieszką Sienicką podpisali umowę na dofinansowanie ww. przedsięwzięcia. Do końca listopada br. w Kozarku Wielkim powstanie nowy plac zabaw – ze zjeżdżalnią, drabinką do wspinania i huśtawką. Ponadto teren placu zostanie uporządkowany i obsadzony ozdobnymi krzewami. Zatem jeszcze w tym roku dzieci z Kozarka Wielkiego będą mogły korzystać z nowego miejsca rekreacji i zabawy.

 


Dziś

Warning: file_get_contents(http://www.twojapogoda.pl/polska/warminsko-mazurskie/sorkwity) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /lib/content.functions.php(969) : eval()'d code on line 19
°Ctemp. °Ctemp. °C


Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity