Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


50-lecie pożycia związku małżeńskiego


Złote Gody to jedna z niewielu uroczystości w których uczestnictwo daje wiele satysfakcji i zadowolenia. Wracają wspomnienia, a słowa: „... i przyrzekam, że uczynię wszystko aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe” nabierają wyjątkowego znaczenia.

 

 

50-lecie pożycia związku małżeńskiego

 

Dnia 18 października 2017 roku swoje wyjątkowe święto obchodzili Państwo Urszula i Gerard Kijewscy mieszkańcy gminy Sorkwity. Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta RP medalami za ,,Długoletnie Pożycie Małżeńskie’’w imieniu Prezydenta RP uroczystej dekoracji dokonał Wójt Gminy Sorkwity Pan Józef Maciejewski. Jubilaci otrzymali kwiaty, upominki oraz księgę pamiątkową.

Dostojni Jubilacie na ślubnym kobiercu stanęli przed 50-laty, na terenie gminy Sorkwity mieszkają od 1986 r. Małżonkowie wychowali 4 dzieci, doczekali się 6 wnuków i 1 prawnuka to dzięki Ich wysiłkom i miłości w Ich rodzinach panuje szczęście i wzajemne zrozumienie. Pani Urszula pełniła funkcję sołtysa sołectwa Nibork przez dwie kadencję angażując się w działalność społeczną na rzecz lokalnych mieszkańców. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze przesyconej wspomnieniami wspólnie przeżytych lat.

 


Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity