Kontrast: Czcionka:A A A
Aktualności


Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar św. Mikołaja


Sobota 9 grudzień. Hala sportowa przy Szkole Podstawowej w Sorkwitach. Tu po raz czwarty został rozegrany Turniej Halowej Piłki Nożnej młodzieży szkolnej o Puchar Świętego Mikołaja.

Od godz. 10.00 osiem zespołów toczyło niezwykle zacięte pojedynki. Walka o każdą piłkę, radość po zdobytej bramce, rozpacz po przegranym meczu. Liczył się każdy punkt, który w końcowej rywalizacji wyłonił drużyny, które zagrały w finale.

Wielki finał to pojedynek drużyn z Rozóg i Kętrzyna. Przy ogromnym dopingu, pięknych akcjach, indywidualnych popisach i bramkach zwyciężyła drużyna z Rozóg i to ona wzniosła puchar zwycięstwa, który wręczył Wójt Gminy Sorkwity Józef Maciejewski. Rewelacją turnieju była drużyna z Szymanowa. Ci niezwykle waleczni piłkarze walczyli jak równy z równym z dużo starszymi kolegami. Radny Gminy Sorkwity oraz sołtys Szymanowa Włodzimierz Łuciuk nie krył dumy ze swych zawodników. Ważne, że znalazł czas by przyjechać z piłkarzami na turniej i być z nimi do końca. Słowa uznania dla wszystkich drużyn za walkę, za sportową postawę.

 

,,Sport uczy wygrywać,

sport uczy przegrywać,

sport uczy życia”


Na wszystkich zawodników czekały upominki od świętego Mikołaja, które obok dyplomów i pucharów wręczył Wójt Gminy Sorkwity Józef Maciejewski.

 

 

Do zobaczenia za rok.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

I miejsce – Rozogi

II miejsce – Kętrzyn

III miejsce – Sorkwity I

IV miejsce – Sorkwity II

V miejsce – Surmówka

VI miejsce – Start Kozłowo

VII miejsce- Rybno

VIII miejsce - Szymanowo

 

Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity