Kontrast: Czcionka:A A A




Aktualności


Konkurs na Palmy i Pisanki rozstrzygnięty


PROTOKÓŁ

Z KONKURSU NA PALMY I PISANKI WIELKANOCNE

 

Dnia  27.03.2018r. w  Gminnym Ośrodku Kultury w Sorkwitach komisja w składzie:

 

1. Barbara Zmitrowicz - Wiszniewska – przewodnicząca komisji

2. Wojciech Gniady– członek komisji

3. Grażyna Turek – członek komisji

dokonała oceny prac dostarczonych na konkurs.

Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac.

Komisja wybrała i oceniła  najciekawsze i  najbardziej pracochłonne prace , postanowiła przyznać:

 

 

ZA PALMY

 

Przedszkola:

I miejsce – Karolina i Adam Domian – Oddział Przedszkolny Choszczewo

II miejsce – Oddział Przedszkolny w Choszczewie


Szkoła Podstawowa kl. I-III:

I miejsce – Natalia Rolnik – SP Zyndaki

II miejsce – Kinga Romanowska – SP Zyndaki

III miejsce – Bartosz Wasilewski – SP Zyndaki

Wyróżnienie – Maciej Nabakowski – SP Zyndaki

 

Szkoła Podstawowa klasa IV-VI :

I miejsce – Maja Woźniel i Amelia Ślęzak – SP Zyndaki

II miejsce – Amelia Różańska – SP Sorkwity

III miejsce – Aleksandra Nowicka – SP Kozłowo

Wyróżnienie- Oliwia Szydlik – SP Zyndaki


Gimnazjum :

I miejsce – Paulina Makulec kl.VII – SP Zyndaki

I miejsce- Oliwia Król i Gabriela Jędrzejczyk - kl. VII SP Zyndaki

II miejsce –Patrycja Brzoza i Gabriela Taraszewska kl. II G- SP Zyndaki

III miejsce – Paulina Żur – kl. VII SP Zyndaki

Wyróżnienie- Alicja Bednarczyk – kl. VII SP Zyndaki

Wyróżnienie- Karolina Cesarek – kl. VII SP Zyndaki

 

 

ZA PISANKI


Przedszkola:

I miejsce – Niepubliczne Przedszkole ,,Nasze Pociechy’’ w Sorkwitach

I miejsce – Niepubliczne Przedszkole ,,Słoneczko’’ w Rozogach

I miejsce – Oddział Przedszkolny w Choszczewie

 

Szkoła Podstawowa , kl. I-III:

I miejsce – Marcysia Jaskulska – SP Sorkwity

II miejsce – Natalia Rolnik – SP Zyndaki

III miejsce – Norbert Przybyłek – SP Choszczewo

Wyróżnienie – Kinga Sobczyk - SP Choszczewo

Wyróżnienie- Szymon Lisek – SP Choszczewo

Wyróżnienie – Sylwia Kaczmarska – SP Choszczewo

Wyróżnienie – Miłosz Szymański – kl. III SP Zyndaki

 

Szkoła Podstawowa , kl. IV-VI:

I miejsce – Jakub Cupiał – SP Choszczewo

II miejsce – Aniela Leśniak – SP Zyndaki

III miejsce –  Aurelia Szymańska– SP Zyndaki

Wyróżnienie – Natalia Wasilewska – SP Zyndaki

Wyróżnienie – Marek Kurta – SP Zyndaki

Wyróżnienie – Natalia Bałdyga – SP Kozłowo


Gimnazjum:

I miejsce – Paulina Makulec – kl.VII SP Zyndaki

II miejsce – Lidia Wiśniewska – kl.II G SP Zyndaki

III miejsce – Oliwia Król – kl.VII SP Zyndaki

Wyróżnienie – Klaudia Żółtowska – kl.VII SP Kozłowo


Dorośli:

I miejsce: - Anna Wasilewska - Nikutowo

 

 

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Laureatów konkursu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród w dniu 28 marca 2018r. o godz. 11.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Sorkwitach.

 









Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity