Kontrast: Czcionka:A A A




Aktualności


Wyniki konkursu plastycznego "Ojczyzna to mój dom i moja rodzina"


Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego
pt. "Ojczyzna to mój dom i moja rodzina" organizowanego przez
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sorkwitach podczas II Gminnych Dni Rodziny w ramach XX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny



Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sorkwitach ogłosił konkurs plastyczny, w którym udział wzięły trzy szkoły podstawowe z terenu Gminy Sorkwity: Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sorkwitach, Szkoła Podstawowa w Warpunach z siedzibą w Zyndakach i Szkoła Podstawowa w Choszczewie.

W dniu 12.06.2018 r. komisja powołana przez kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sorkwitach w składzie: Bożena Rudnicka, Anita Różycka, Magdalena Przybylak, Joanna Wachocka, wyłoniła zwycięzców oraz przyznała wiele wyróżnień. Prace nadesłane na konkurs były przepięknie wykonane, a dzieci wykazały się dużą pomysłowością i oryginalnością.

 

Wyniki konkursu:

 

KATEGORIA I – UCZNIOWIE KLAS I-III

I miejsce: Maja Markowska kl. II Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sorkwitach

II miejsce: Marcelina Jaskulska kl. I Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sorkwitach

III miejsce: Wiktoria rolnik kl. III Szkoła Podstawowa w Warpunach z siedzibą w Zyndakach

 

WYRÓŻNIENIA: Natalia Rolnik kl. III, Amelia Bubrowiecka kl. II, Maciej Nabakowski kl. III, Klaudia Adamelak kl. I, Jakub Chrostowski kl. I, Oliwia Barszczewska kl. III (Szkoła Podstawowa w Warpunach z siedzibą w Zyndakach); Maja Rogińska kl. I (Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sorkwitach)

 

KATEGORIA I – UCZNIOWIE KLAS IV-VI

I miejsce: Alicja Cieśluk kl. IV A, Szkoła Podstawowa w Warpunach z siedzibą w Zyndakach

II miejsce: Maja Kaszuba kl. V, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sorkwitach

III miejsce: Nikola Sawicka kl. VI, Szkoła Podstawowa w Choszczewie


WYRÓŻNIENIA: Maja Dmowska kl. IV, Feliks Kondraciuk kl. VI, Kamila Sekretarska kl. IV (Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sorkwitach); Karolina Pełszyk klasa V (Szkoła Podstawowa w Choszczewie), Nikola Lisek kl. VI (Szkoła Podstawowa w Warpunach z siedzibą w Zyndakach)

 

KATEGORIA I – UCZNIOWIE KLAS VII i II, III gim.

I miejsce: Wiktoria Szapiel kl. VII, Szkoła Podstawowa w Choszczewie

II miejsce: Kinga Szczubełek kl. VII, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sorkwitach

III miejsce: Julia Budzicka kl. VII, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sorkwitach


WYRÓŻNIENIA: Kamila Szmytkowska kl. VII, Zuzanna Graczyk kl. VII, Gabriela Stefaniak kl. VII (Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sorkwitach)

 

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za nadesłane prace plastyczne, a zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy talentu i pomysłowości. Nagrody dla ww. osób zostaną przekazane nauczycielom prowadzącym i wręczone do końca roku szkolnego 2017/2018.

 

Koordynator

Anita Różycka

 

 









Menu


> Strona Główna

> Aktualności

> Historia

> Mieszkańcy

> Sołectwa

 

Samorząd


> Sołtysi i Rady Sołeckie

> Rada Gminy

> Strategia

> Urząd Gminy

> Wójt Gminy Sorkwity